apie gamintojus

Mums labai svarbu, kad mūsų siūlomos prekės būtų ekologiškos ir saugios jūsų vaikams. Mūsų atstovaujamų įmonių žaislai, žaidimai, aksesuarai pagaminti iš natūralių medžiagų (medienos, medvilnės, šilko, fetro, kartono, popieriaus), naudojant nekenksmingus žmogui ir aplinkai dažus ar klijus. Iš sintetinių, bet saugių medžiagų pagamintus daiktus (pvz.: rankines, šviestuvus, kambario dekoro detales) siūlome vyresniems vaikams ir paaugliams.

Wheely Bug
Wheely Bug mašinėlės sukurtos Australijoje. Jas po savo namų stogu kažkada pradėjo gaminti sutuoktinių pora, o 2005 metais mašinėlės jau buvo eksportuojamos į 10 pasaulio šalių. Šiandien Wheely Bug eksportuojamos į dvigubai daugiau šalių ir yra pelniusios 6 įvairius prizus, tarp kurių ir už geriausią metų žaislą. Mašinėlių gamyba dabar perkelta į Kiniją, gamykla turi ISO 9000 sertifikatą.
Šio žaislo sėdimoji dalis aptraukta dirbtine oda, po kuria yra paminkštinimas. Toks paviršius labai lengvai valomas. Mašinėlės ratukai gali atlaikyti svorį net iki 120 kg darbinio apkrovimo. Pagrindas gaminamas iš dirbtinai sodintų tuopų faneros, kraštai užapvalinti. Nerūdijančio plieno spyruoklės turi apsauginę virvelę, kad spyruoklė neišsitemptų. Rankena pagaminta iš aliuminio. Ją patogu laikyti ir gera liesti, nes aptraukta dirbtine oda.
Wheely Bug mašinėlėmis smagiausia važinėti lygiais paviršiais, jos padeda ugdyti vaiko motoriką ir pusiausvyros jausmą.

Djeco
Šalia Paryžiaus įsikūrusi Djeco kompanija dabar jau garsi visame pasaulyje. Djeco lavinantys žaislai prikausto dėmesį patraukliu dizainu, nuostabiomis spalvomis ir smagiomis žinomų prancūzų dailininkų iliustracijomis. Mažiesiems Djeco gamina įvairiausius žaidimus, dėliones, medines reljefines dėliones bei medinius traukiamus žaisliukus. Vyresniems vaikams jie sukūrė spalvinimo, klijavimo, konstravimo žaidimų ir žaislų. Kai kurie jų mums tokie pažįstami iš vaikystės. Žodžiu, visą tai, ką mes kažkada mėgome, Djeco atgaivina prancūziškai skoningai.

Vilac
Įmonė įsikūrusi pačioje Prancūzijos Jura provincijos širdyje, kalnų, ežerų ir miškų apsuptyje, tarp Kampanjolio ir Sent Klodo (Campagnole ir Saint-Claude). Vilac jau daugiau kaip 80 metų gamina medinius žaislus, kurie nuolat yra madingi ir patrauklūs, jie dažnai apibūdinami kaip unikalūs.
Vienas iš medžio apdirbėjų taip atsiliepė apie medį: „Tai pažįstama ir poetiška medžiaga. Mediena nekenkia ir nenuvilia. Ji nedūžta, nelūžta, neyra, ji gyvena kartu ir ilgainiui tik kiek pasensta.“ Ir ištikrųjų, mediena - stebuklinga medžiaga. Iš juodalksnio šakos galima pagaminti šokdynės rankenėlę. Bukas virsta šuniu, kate arba zuikiu. Kai dirbama su tokiu atsidavimu ir laikantis tradicijų, Vilac žaislai tampa amžini! 

Janod
Janod šiais metais įkvėpimo sėmėsi iš gamtos. Eime pasivaikščioti po mišką ar ežero pakrante, apsupta didingais medžiais!
Janod įsikūrusi Prancūzijos Jura provincijoje, kuri tituluojama šalies Žaislų karalyste. Atsispindėdamos ežerų paviršiuje medžių ir kalnų viršūnės įkvepia Janod kompaniją sukurti tūkstantį ir vieną medinį žaislą. Jų žaislai puikios kokybės, patvarūs ir mieli. Vaikučiams patiks taikūs, lavinantys žaidimai. Jais paprasta ir smagu žaisti ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems šeimos nariams.

Manhattan Toy
Įmonę 1979 metais įkūrė Francis Goldwynas, kino industrijos pradininko Samuelio Goldwyno anūkas. Tai viena žymiausių Amerikos žaislų vaikams gamintojų. Nors laikui bėgant pasikeitė Manhattan Toy savininkai, įmonė liko ištikima savo vizijai: žygiuoti kitokiu - žaislinio būgnelio ritmu. Juk žaidimas - tai tyrinėjimas ir atradimas, pažinimas ir džiaugsmas. Todėl visi Manhattan Toy gaminiai, nuo seniai žinomų iki naujausiųjų, yra sukurti taip, kad įkvėptų vaizduotę ir pamalonintų tiek mažą, tiek didelį. 

Nouvelles Images
Nouvelles Images nebūtų prancūzų menininkai, jeigu nesugalvotų originalaus šūkio: „Įsivaizduok savo jausmus“. Ir tai atsispindi jų darbuose. Nouvelles Images sienų dekoracijos neleidžia likti abejingu, jos tarsi įkūnyja jausmus. Jos tikrai įkvėps kūrybai ir pokyčiams jūsų namuose.

Rosie Flo
Rosie Flo spalvinimo knygelės – tai, kas radosi, autorei praleidus valandų valandas su savo dukromis, kai jos buvo mažos. Abi sakė mamai - Roz Streeten, ką ji turinti piešti, nes Sofi (dabar 12) tuomet mėgdavo pabaigti piešinius ir piešti veidus, rankas ir kojas, o Saša (dabar 8) tiesiog dievindavo sukneles ir jas spalvindavo.
Knyga virto suknelių kolekcija, iš kurių kelios labai ekscentriškos, kitos su savita istorija, bet visoms joms trūksta kūno – o tai reiškia, kad veidus, t.y. charakterį, jausmus, gal net istoriją vaikai gali sukurti patys.
Popierius yra pakankamai storas, kad spalvos nepersišviestų ir nepakenktų piešiniui kitame puslapyje. Knygelės gerai susegtos, tad išlaikys bet kokią kelionę. Formatas toks, kad tilptų į vaiko kelioninę rankinę. Linijos plonytės, tarsi tik užuomina į piešinį. Gausybė autorės išpieštų fantastiškų detalių peržengia tiesiog spalvinimą ir įtraukia į senovinių, nematytų, įstabių, pasakiškų daiktų pasaulį ir nuotaiką.

Studio Roof
Kids on Roof - tai sutuoktinių pora - Romy Boesveldt iš Olandijos ir Ilja Jaskin iš Rusijos. Nuo 2005 metų pora gyvena pietų Prancūzijoje ir yra visiškai pasišventę Kids on Roof. Įkvėpimo savo kūriniams jie semiasi savo atostogų namelyje Prancūzijos kalnuose, kuriame nėra nei elektros, nei vandentiekio. Taigi idėjos gimsta aukštai prie debesų: Ilja braižo, Romi stilizuoja. Paprastumas ir gamta yra pagrindiniai principai, kuriais vadovaujantis jie kuria savo gaminius ir pasirenka medžiagas. 
Kids on Roof susilaukė tarptautinio pripažinimo ir jau yra apdovanoti įvairiais prizais. Romy ir Ilja ketina sukurti naujų gražių dalykėlių vaikams ir suaugusiems, bendradarbiaudami su kitais dizaineriais.

Calafant
Prieš porą metų žinomas Vokietijos komiksų menininkas Boris Simanski mąstė apie tai, ką tokio duoti savo vaikams, kad jų dėmesys ir fantazija būtų kuo ilgiau užimti, o jis per tą laiką galėtų ramiai ir taikiai pabaigti projektą. Jis paėmė kartono lakštą, nupaišė pilį ir išraižė atskiras jos dalis. Šis pastatas ir kelios statybinės medžiagos padėjo jam sugrąžinti vaikus iš jo studijos į žaidimų kambarį. Tai buvo tik pradžia. Užbaigęs projektą, jis pastebėjo, kad vaikai vis tebežaidė su jo improvizuotu statiniu. Jie surinko pilį, papuošė ją visokiais po ranka buvusiais kambario ir sodo daiktais ir žaidė joje su įvairiais konstruktorių žmogeliukais. Jų ūpas žaisti su kartonine pilim neblėso, net atvirkščiai: vaikų draugai irgi noriai prisijungė. Taip gimė Calafant verslo idėja. Įmonės užsakymu specialiai gaminamas labai tvirtas, tačiau ir lengvas bei lankstus kartonas, kad vaikai žaistų su aukštos kokybės medžiaga, užtikrinančia saugumą. Gaminio kūrėjai supranta, kad vaikai noriai nešiojasi žaislus su savimi arba elgiasi su jais neatsargiai. Specialus kartonas tokį vaikų elgiasi "išgyvens". Atskiras dėmesys buvo skirtas modelių išvaizdai ir saugumui: visi Calafanto "pastatai" neturi nei aštrių briaunų, nei viršūnių. Kiekvienas modelis gali būti vėl ir vėl išlankstytas.

Statymas ir spalvinimas skatina vaikų kūrybiškumą ir individualų mąstymą. Protingi ir gražūs žaislai patiems geriausiems visų mūsų vaikams!

Ir kiti, vis nauji vis kiti!