pirkinių krepšelis
vis dar tuščias




     

apie Paukščių Pieną

Maži dalykai – svarbu

Susipažinkime. Mes - kelios mamos, auginančios (suskaičiavus visus kartu) nemažą būrį vaikų. Mums per trisdešimt, ir, kaip daugeliui tokio amžiaus žmonių, mums taip pat kartais neduoda ramybės klausimas, ką mes veikiame ir ko norime, gyvendamos po saule. Todėl vieną kartą (na ir kas, kad taip prasideda kone visos pasakos) mes sugalvojome, kad norime turėti žaislų krautuvėlę. 

Kodėl žaislų ir kodėl krautuvėlę?
Žaislų, nes ilgainiui vis sunkiau rasti, ką norėtųsi nupirkti savo vaikams. Todėl, kad, pavargusios nuo gausos, pasigedome kokybiškų, ne vienadienių, naujoviškų ir originalių daiktų. Ir dar todėl, kad tik žaislai būna tokie naiviai gražūs ir tyri, kad šalia jų tiesiog išgaruoja visos blogos emocijos. Tai daiktai, kurie suaugusius nukelia į vaikystę. 
Krautuvėlę, nes ji padeda susitikti žmones būtent tuomet, kai jiems geriausia - kai jie galvoja apie vaikus. Mes norėjome pasidalinti tuo, ką radome, su panašiai kaip mes galvojančiais žmonėmis, kurie vaikui ieško  asmeninės, išskirtinės, kokybiškos ir įdomios dovanos. 
Labai greitai supratome, kad dovana vaikui - tai nebūtinai žaislas.
Taip mūsų žaislų krautuvėlė virto dovanų parduotuve. Pavadinome ją „Paukščių Pienas“, ...taip, būtent todėl.

Mūsų idėja - dovana vaikui, išrinkta su meile, skirta tik jam. Nes dovana - tai mintis apie žmogų, tai laikas, skirtas jam, tai dėmesys ir įsijautimas, tai meilės kalba. Mes norime, kad vaikas jaustųsi mylimas, saugus ir tikėtų, kad pasaulis yra gražus (nes jis toks ir yra!).
Dovana - nebūtinai didelis ir populiarus daiktas, bet būtinai kokybiškas, skoningas, sukurtas, o ne „štampuotas“, mielas akiai ir širdžiai tiek vaikui, tiek dovanojančiajam. Mes norime, kad dovana gyventų ne vieną dieną ir kad vaikas spėtų ją „išaugti“. Galbūt kažką iš „Paukščių Pieno“ dovanų jis išsaugos ilgai ilgai ir suaugęs galės pasakyti: „Tai mano mylimiausias vaikystės žaislas“. Mes norime vėl išmokti vertinti ir branginti mažus dalykus, norime, kad to mokytųsi mūsų vaikai, kad jie pastebėtų, suklustų, nustebtų, susižavėtų, nusišypsotų pamatę net mažą magnetą ant šaldytuvo ar pienę-ledinuką dėlionėje.

Kiekvieną šioje parduotuvėje esantį daiktą mes rinkome atidžiai, kiekvieną palietėme, pajutome ir pasvarstėme, ar atsineštumėme jį į savo namus. Mes tam skyrėme labai daug laiko, kad jį sutaupytumėte Jūs. Kruopščiai ir atsakingai rinkomės kompanijas-gamintojas, todėl jas nurodome prie kiekvienos prekės. Paskaitykite apie jas.

O dabar bus padėkos :-)
Norime padėkoti sau, nes patikėjome savo svajonėmis, mintimis ir jėgomis. Norime padėkoti tiems, kas patikėjo tuo, kuo tikime mes, tiems kas palaikė, patarė, padėjo, kritikavo, klausinėjo. Dėkojame net ir tiems, kas netikėjo. Ypač norime padėkoti savo vaikams, kurie kantriai važinėjo „dvirikais“ ar žaidė „futiką“ kieme tuo metu, kai namai buvo pilni žaislų, kurių „negalima liesti“. Ačiū.