kaip pirkti?

Kontaktinis tel.: 868504843
e-mail: info@junovilis.lt

Internetu:
Pirkimas
Pirkti mūsų parduotuvėje tikrai lengva, na kaip, pvz., suskaičiuoti iki penkių. Užsisakykite internetu, apmokėkite išankstiniu banko pavedimu ir gaukite prekes į namus.
Siunta Jus turėtų pasiekti per 1-3 darbo dienas.
Taigi:
1 - jūsų dovana: išsirinkite ką nors tinkamiausią ir gražiausią Jums. Galima peržiūrėti iš karto visas pasirinkto katalogo prekes paspaudus nuorodą "Rodyti viską" prie puslapių numeracijos. Galite apžiūrėti prekę iš arti, galbūt net apie ją paskaityti. Būtinai atkreipkit dėmesį į prekės aprašą: dydį, medžiagą, iš kurios ji pagaminta, pakuotę. Prie kiekvieno daikto yra nurodytas gamintojas - apie jį galite paskaityti skyriuje apie gamintojus.
Nutarę pirkti išsirinktą daiktą, paspauskite raudonai pažymėtą užrašą „perku, įdėti į krepšelį“ (galite iš karto pasirinkti norimą kiekį). Jei pasirinktos prekės tuo metu neturėtume, pažymėsime tai raudonai. Tačiau, jeigu daiktas Jums ypatingai patiko, parašykite mums - info@pauksciupienas.lt - pasistengsime jį kuo greičiau užsakyti.

2 - pirkinių krepšelis: nutarę, kad „to kažko“ norisi, pvz., trigubai daugiau, pakeiskite nurodytą kiekį ir paspauskite „keisti kiekį“. Jei norite rinktis toliau, spauskite „tęsti prekių paiešką“, o jei jau išsirinkote ir apsisprendėte, spauskite „pirkti“. Atkreipiame dėmesį (nors tikimės, kad to neprireiks), jog prekes galite išimti iš savo pirkinių krepšelio, paspaudę „trinti“ ties konkrečia preke. Jūs galite atsisakyti viso krepšelio, paspaudę „atsisakyti“, (kad ir kaip mums būtų dėl to liūdna).

3 - prisijunkite: mes paprašysime Jūsų užsiregistruoti, t.y. užpildyti kelias grafas (mums būtina organizuojant prekių atvežimą), po to paspauskite „tęsti“. Jei esate nuolatinis pirkėjas (o mes to tikrai norim), tiesiog prisijunkite ir paspauskite „tęsti“. Pirkiniai prisiregistravimo metu išlieka krepšelyje.

4 - užsakymo patvirtinimas: įsitikinę, ar Jūsų duomenys (ir pirkėjo, ir gavėjo, jei perkate ne sau) yra tikslūs, o pirkinių krepšelio turinys nepakitęs, paspauskite „patvirtinti užsakymą“. Tai bus ženklas, kad mes gavome Jūsų užsakymą.

5 - ačiū: ten parašyta, kad mes esame dėkingi, jog pirkote, siunčiame Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, ir, laukdami apmokėjimo, ruošiame Jūsų dovaną!

Jeigu bendra užsakymo suma viršija 100 Eur, prekes siunčiame NEMOKAMAI! Jei Jūsų pasirinkta dovana šios sumos nesiekia, atvežimas kainuoja 3 Eur - ši suma bus iš karto įtraukta į sąskaitą. (kartais apsimoka užsisakyti dar ką nors). Kainos galioja Lietuvoje. Prekių atvežimas į Neringą papildomai kainuoja 15 Eur.

Jeigu Jums nepavyktų užsisakyti internetu, parašykite, prašau, tiesiog info@pauksciupienas.lt, nurodę norimos prekės pavadinimą.
 
P.S. Jei vis dar turit klausimų, nesidrovėkit parašyti mums info@pauksciupienas.lt 

Prekių atvežimas
Sulaukę apmokėjimo, prekes atvešime per 1-3 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Bendradarbiaujame su Pasiuntinių paštu.

Prekių grąžinimas
Jei dovana Jums netiko, nes buvo nekokybiška ar pažeista kelionės pas jus metu, kreipkitės į mus per 14 dienų nuo jos gavimo ir mes kartu nutarsime, ką daryti: Jūs galėsite pasikeisti prekę identiška kokybiška preke, pakeisti ją kita (-omis), arba atgauti pinigus, priklausomai nuo Jūsų pageidavimo.
Už nekokybiškos prekės persiuntimą atgal apmokėsime mes.
Jei parduotuvėje pirkta dovana Jums dėl ko nors nepatiks (spalva ar dydis), parašykite mums.
Nepameskite sąskaitos-faktūros ir išsaugokite prekę tokią, kokią gavote.

Tikimės, kad pas mus Jums bus malonu apsipirkti!

 

Svarbu: kilus ginčui tarp pirkėjo ir pardavėjo (tokių iki šiol nebuvo, bet įstatymo vedini privalome nurodyti tokią galimybę Jums) kviečiame naudotis taikiu sprendimo būdu čia :-): https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT